| Téma / Fórum | ||
|---|---|---|
Vinič - hrozno stolovéDobrý deň, chcel by som si v Žiline zasadiť pár koreňov (cca 5) stolového hrozna (3 biele a 2 modré), podľa možnosti interšpecifické. Nechcem ho množiť len z odrezkov (takú možnosť v Žiline mám), ale chcel by som si zasadiť radšej… | ||