| Téma / Fórum | |
|---|---|
Musa - banánovníkVloni jsem si donesla domů od sousedky polomrtvou rostlinku ( Musa) s tím, že ji zachráním. U sousedky stála ve tmavé koupelně a měla hnědočerné listy, jen ty co se teprve vyvíjely byly zelené. Dala jsem jí novou hlínu a postavila na verandu na parapet. Dnes vím, proč mi roste táák pomalu. Jak píšete, potřebuje teplo, alespoň… | |
Sadenie stromov a krov od semiačok voľne na pozemkuDobrý deň, ešte som nikdy nič nepestoval takže budem mať možno hlúpe otázky... Plánujem sadiť rôzne stromy a kry ako: orech, višna, jablko, granátovník, citrónovník, banánovník, egreš, čučoriedky... 1. Tieto stromky chcem však sadiť od semienka - teda z bio ovocia, ktoré by som si zakúpil. Preto mojou prvou otázkou je, či… |